הלוואות חוץ בנקאיות עד 50000

 

איך לקחת הלוואות חוץ בנקאיות עד 50000
הלוואות חוץ בנקאיות עד 50000 ש״ח הן הלוואות שקל מאוד לקבל באופן ייחסי. אבל האם כדאי לקחת כל הצעה להלוואה שמציעים לנו? סיכמנו עבורכם את הדברים שיש לקחת בחשבון כאשר רוצים לקחת הלוואה כזו.

הלוואות חוץ בנקאיות עד 50000

הלוואות חוץ בנקאיות עד 50000

הלוואות חוץ בנקאיות עד 50000

הלוואות חוץ בנקאיות עד 50000 מבוקשות מאוד בישראל משום שהן מאפשרות לכל אחד מאיתנו כלווה, לקבל סכום כסף משמעותי אותו הוא צריך מבלי לפנות לבנק עמו עובדים ביום יום ומבלי לתפוס מסגרת אשראי / אובליגו בחשבון בנק הקיים (ואף בחלק מהמקרים מבלי שנציגי הבנק הקיים שלנו ידעו על קיום ההלוואה החוץ בנקאית).
הלוואה בסך 50000 ש״ח יכולה לעזור כאשר נרצה לרכוש רכב חדש או יד שניה, כאשר מעוניינים לשפץ את הבית, לתכנן נסיעה לחו״ל, לבר מצווה, בת מצווה, חתונה, ברית או למעשה כל מטרה אחרת לשמה אתם זקוקים לכסף מיידי ואין בידכם להשיג אותו, במרבית המקרים הגוף המלווה לא יתנה או ישאל מהיא המטרה של ההלוואה ונוכל לקבל את הכסף ללא כל קשר למטרת ההלוואה.

הלוואות חוץ בנקאיות עד 50000 ש״ח – למה צריך לשים לב?

הלוואה חוץ בנקאית עד 50000 ש״ח היא כמובן הלוואה חוץ בנקאית לכל דבר ועניין. הסיכונים וההזדמנויות קיימים גם כאן ומאפשרים לנו כלווים לחסוך (או להפסיד) כסף בעת לקיחת ההלוואה במידה ולא לקחנו בחשבון פרמטרים שונים.

כפי שכבר הזכרנו במאמר הקודם שלנו הלוואה חוץ בנקאית מיידית – לפני שאנחנו לוקחים את ההלוואה, צריך לבחון את תנאי ההלוואה שלוקחים בכמה פרמטרים חשובים:

  1. מי הוא אותו הגוף ממנו לוקחים הלוואה חוץ בנקאית
  2. מהיא תקופת החזר ההלוואה?
  3. מהיא הריבית שתשולם על ההלוואה?

מי הגוף המלווה – לדעת שניתן לסמוך על נותן ההלוואה

חשוב מאוד שהגוף המלווה יהיה גוף רציני שמוכר על ידי השלטונות בישראל ולא מה שנקרא ״שוק אפור״. גם מהסיבה הפשוטה שניתן יהיה להסדיר דברים לא פתורים מול הגוף הלווה באמצעים משפטיים לגיטימים וגם מהסיבה שהחוק ״יתפוס״ בכל מקרה שלא יהיה – שלא תטעו, השוק של ההלוואות בישראל איננו מוסדר והוא פרוץ מאוד (כך תוכלו לקרוא בכתבה בכלכליסט), אך בצד שלנו כדאי שנעשה כמה שיותר כדי להימנע מהסתבכויות.

מה שבטוח, אנחנו נרצה תמיד להימנע מהשוק האפור, אנחנו לא צריכים לפרט יותר מדי על השוק האפור (תוכלו לקרוא בויקיפדיה) רק נאמר שהשוק האפור מתאפיין בשיטות גביה אגרסיביות ובריביות שפשוט לא משתלמות לנו כלווים ולא משנה באיזה מצב פיננסי אנחנו נמצאים במועד בו אנחנו מבקשים לקחת הלוואה!

 

תקופת החזר ההלוואה – פרמטר חשוב כדי שנוכל לעמוד בהחזר החודשי

כאשר לוקחים הלוואה, מאוד קל להיכנס לאופוריה של שפע כסף. כמובן שזוהי תחושה מדומה בה אנחנו מרגישים שהתזרים שלנו חיובי ושיש כסף. אך למעשה, המצב הוא בדיוק הפוך, יש לנו את הכסף מההלוואה אשר אותו נצטרך להחזיר, בנוסף, יש לנו את הריבית אותה נשלם על ההלוואה וגם אותה נצטרך להחזיר לגוף אשר הלווה לנו.

לכן, צריך לקחת הכל בחשבון ולוודא שאנחנו יכולים להחזיר את הכסף בכל חודש בנוסף להוצאות השותפות הרגילות שלנו נכון להיום – יש המחמירים ואומרים שצריך לוודא כי אפילו אם נרד ברמת החיים נוכל להחזיר את ההלוואה.

הדבר אשר משפיע יותר מהכל על גובה התשלום החודשי הוא כמובן משך הזמן בו נצטרך להחזיר את ההלוואה – זהו פרמטר אשר ישפיע למעשה על הכסף המוחזר מעבר לסכום ההלוואה שלקנו במקור. משום שהריבית היא על הקרן שלא הוחזרה – כלומר כשלוקחים הלוואות חוץ בנקאיות עד 50000 ש״ח ל 5 שנים זה אומר שלאחר שנה במקרה שאין ריבית דה ריבית, הריבית (אין ריבית על הסכום שנצבר כולל הריבית הקודמת) תחושב על סכום של 40,000 ש״ח. לעומת אם לקחנו הלוואה לשנתיים הריבית תחושב אחרי שנה על סכום של 25,000 ש״ח וזה אומר שבסופו של יום נחזיר פחות כסף.

לכן, כאשר אנחנו לוקחים הלוואה, כל סוג של הלוואה, חשוב לחשב את הסכום אותו נצטרך להחזיר בכל חודש כולל הריבית ולא סכום הקרן חלקי מספר החודשים בתקופת ההלוואה. לחישוב פשוט ומהיר, כנסו לעמוד הבית של אתר הלוואות בישראל שלנו ותוכלו לקבל את סכום ההחזר החודשי המשוער אותו תצטרכו להחזיר בכל חודש.

 

הלוואות חוץ בנקאיות עד 50000 – כמה כסף יעלה לנו הכסף?

הגענו לחלק הגמיש יותר בהלוואה אותה אנחנו לוקחים. זהו הגורם אשר יקבע כמה כסף נשלם על ההלוואה אותה אנחנו לוקחים. במילים אחרות – מה המחיר אותו יקח הגוף שנתן לנו את ההלוואה על הכסף שהלווה לנו.

בדרך כלל אנחנו ניתקל וניפול בטריק המוכר והנפוץ ביותר בו הגוף ממנו אנו לווים את הכסף יצהיר לנו כי ההלוואה תהיה במחיר של  פריים פלוס 8 או פלוס 9 או פלוס כל מספר אחר. במילים פשוטות יותר, זה אומר שמלבד ריבית הפריים שעומדת נכון לחודש נובמבר 2015 על 1.6% (כאן תוכלו להתעדכן בריבית הפריים נכון להיום) תשלמו עוד 8% או 9% – ובסה״כ מדובר על ריבית של מעל ל 10% במקרה הטוב (מאוד)!

כפי שאתם מבינים לבד, ככל שיש יותר גופים שמעוניינים להלוות לנו את הכסף או שרמת הסיכון בנתינת הלוואה לנו נמוכה(החשש שלא נצליח להחזיר את הכסף נמוך יותר) כך, הריבית תהיה נמוכה יותר – לא ריבית הפריים אלא הריבית אותה יקח הגוף הלווה. על כן מומלץ מאוד לא להקל ראש בנושא הריבית של ההלוואה ולבצע שופינג בין הגופים השונים כדי לקבל את מחיר ההלוואה הנמוך ביותר – הריבית הנמוכה ביותר.
מומלץ לעשות שופינג בין הגופים השונים אשר מציעים הלוואות חוץ בנקאיות עד 50000 ש״ח כמו בנקים או חברות כרטיסי אשראי – פשוט לנסות להוריד את אחוז הריבית אותה הגוף המלווה יבקש.

 

אז איך מתחילים את תהליך לקיחת ההלוואה? מה צריך לעשות?

אחרי כל מה שכתבנו ובהתחשב בכל הגורמים (ישנם עוד גורמים מלבד אלו שרשמנו) בכדי לקחת הלוואה חוץ בנקאית, כדאי לקחת בחשבון בין השאר גם את הדברים הבאים.
בהתחלה, כמובן צריך לחשוב ולהחליט על סכום הלוואה נדרש עד 50000 ש״ח – קחו בחשבון שאתם צריכים גם להחזיר את הכסף ולכן, חשוב לקחת רק את הסכום אותו צריך באמת ולא לקחת סכום שמעבר ליכולות ולצרכים – גם אם ניתן לקבל הלוואה גדולה יותר…

לאחר מכן, לבחון בכמה זמן ניתן להחזיר את ההלוואה החוץ בנקאית בצד שלנו. זכרו כי הסכום החודשי הוא גורם חשוב מאוד, תמצאו את האיזון – כדאי לצמצם את הזמן כמה שיותר (כמובן על פי היכולת) כדי לשלם על הכסף שלקחנו כמה שפחות ומצד שני לחשוב על כל הסיכונים כך שנצליח לעמוד בהחזר החודשי בלי בעיה – גם אם יקרה מקרה לא צפוי בו נאלץ לרדת באיכות החיים.

כפי שכתבנו למעלה, יש כל כך הרבה גופים שנותנים הלוואות בישראל. זוהי יכולה להיות הזדמנות עבורנו משום שניתן לעשות שופינג בין הגופים השונים ולפנות לכמה גופים במקביל לקבלת הצעה להלוואה חוץ בנקאית עד 50000 ש״ח.
אחרי שקיבלנו מאותם גופים הצעה, אנחנו ממליצים להתמקח להתמקח להתמקח – תזכרו לא להתבייש. מרבית האנשים אשר רוצים לקחת הלוואה, תמיד מופתעים בסופו של יום כמה הם מצליחים להוזיל את ההלוואה. בייחוד אם זו הלוואה חוץ בנקאית שם יש יותר מתחרים אשר מעוניינים לתת לכם הלוואה.

רוצים להוריד לכם מהראש חלק מהדברים שכתבנו למעלה ולקבל מאיתנו הצעות להלוואה חוץ בנקאית עד 50000 ש״ח?

השאירו פרטים ואנחנו נדאג לתת לכם את ההצעות המשתלמות ביותר להלוואה כזו.

Written by: אתר ההלוואות של ישראל
הלוואות עד 50000
Date published: 11/03/2015
2.8 / 4 stars