רוצים לקבל הלוואה מיידית?

מלאו את הפרטים לבדיקת זכאות עכשיו.

הלוואות חוץ בנקאיות בישראל


 

אתר LoansIL מספק מידע אותו אנחנו אוספים על הלוואות ובייחוד הלוואות חוץ בנקאיות כדי שתוכלו לקבל החלטה מושכלת על הלוואה חוץ בנקאית אותה תקחו או הלוואה מהבנק שלכם. שוק ההלוואות בישראל פרוץ ובמרבית מהמקרים, אנחנו לוקחים הלוואות בסכומים נמוכים או גבוהים בתנאים טובים פחות ולא מנסים לעשות משא ומתן כדי לשלם פחות כסף בבואנו להחזיר את הכסף שלווינו.

אם לקחתם הלוואה או שאתם בדרך לקחת הלוואה (מהבנק או מגוף אחר), אנו ממליצים לעיין באתר ולקרוא את הכתבות באתר ובייחוד על הלוואות חוץ בנקאיות מיידיות - אשר מאוד מפתותו ולפעמים עשויות להיות בתנאים ממש לא טובים ועל הלוואות ספציפיות יותר לדוגמא הלוואות חוץ בנקאיות עד 50000 ש״ח. הכתבות כתובות באופן כזה אשר יאפשר לכל אחד להבין את הסיכונים וההזדמנויות הקיימות בבואנו לקחת הלוואה מגוף כלשהו.

בכל מקרה, אתר ההלוואות של ישראל הוקם כדי לתת לכל אחד מידע רב ככל האפשר על סוגים שונים של הלוואות, האתר מספק מידע בלבד מזווית ראייתם של הכותבים באתר ואינם מהווים ייעוץ מכל סוג שהוא או שידול ללקיחת הלוואה מכל סוג שהיא - הגלישה באתר מהווה הסכמה לנ״ל.

אם יש לכם שאלות (גם על הלוואה שלקחתם מהבנק שלכם או מחברת כרטיסי האשראי שלכם), אם אתם מתלבטים או רוצים לקבל הצעות מגופים (לגיטימיים בלבד) אשר נותנים הלוואות חוץ בנקאיות, השאירו את הפרטים שלכם ונשמח לתת לכם מספר הצעות אשר עשויות לעניין אתכם. לאחר השארת הפרטים אנו נבחון את ההצעות הרלוונטיות ביותר עבורכם ונדאג לקשר אתכם באופן ישיר עם נותני ההלוואות אשר יכולים להיות בנקים או חברות אשראי מאושרות על ידי משרד האוצר.

איך נעזור לכם לקבל הלוואה

למי אתם יכולים לעזור בקבלת הלוואה?
בגדול, לכל אחד אנחנו עשויים לעזור בקבלת הלוואה חוץ בנקאית מיידית, מלבד מי שמוגבל בבנקים.
איך עובד התהליך?
התהליך הוא פשוט מאוד, ראשית אתם משאירים פרטים בסיסיים כמו שם, טלפון ואימייל. אנחנו מתקשרים אליכם כדי לקבל פרטים נוספים כמו סכום ההלוואה המבוקשת, לאיזו תקופה, לאיזו מטרה... ולאחר מכן אנחנו עושים בדיקה ראשונית מאוד וחוזרים אליכם אם נמצאתם זכאים לקבלת הלוואה חוץ בנקאית.
האם זה שוק אפור?
השוק האפור הוא סכנה לכל לווה ולכן, אנחנו לא עובדים עם גופים שאינם גופים לגיטימיים בישראל ומאושרים על ידי הגופים הממשלתיים וגופים אשר אינם מציעים הלוואות בתנאים אטרקטיביים.

תראו מה גולשים כמותכם כתבו לנו

המלצות

מדהים איך בתוך יום אחד השיגו לי הלוואה חוץ בנקאית בתנאים שאפילו הבנק שלי לא נתן לי - שרון אברהם (חולון)
שירות מעולה! גם הסברתם לי מה כדאי לעשות וגם עזרתם לי לבחור את ההלוואה שמתאימה לי מההצעות השונות שקיבלתי מכם... תודה רבה לכם...

- שלמה אהרון

Knowledge
ש״ח
Knowledge
נותני הלוואות
Knowledge
בקשות להלוואה חוץ בנקאית
Knowledge%
אישורי הלוואות

אילו הלוואות ניתן לקבל?

הלוואה לסטודנטים

זמן הלימודים איננו מאפשר לעבוד ולייצר הכנסה ראויה. על כן הלוואה לסטודנטים עד 50000 תוכל לעזור לכם הסטודנטים להתרכז בתואר ופחות במציאת עבודה.

הלוואה לעסקים קטנים

עסקים קטנים בישראל נקלעים לא אחת למצב בו הם זקוקים לאשראי אותו הבנק לא מאפשר להם. לצורך כך ניתן לבקש הלוואה לעסקים קטנים אשר תעזור לכם לעשות את הצעד הבא בעסק ולהמשיך לצמוח.

הלוואה לחיילים משוחררים

השתחררתם מהצבא? רוצים לעשות את הטיול הגדול ואין עדיין כסף? קחו הלוואה לחיילים משוחררים אשר תאפשר לכם לצאת לטיול הגדול בראש שקט

הלוואה לחתונה

החלטתם להתחתן?הלוואה לחתונה תעזור לכם להתחיל את החיים באופן רגוע ופחות לחוץ. קחו הלוואה למימון החתונה ושיהיה במזל טוב!

הלוואה לקניית רכב

הלוואה לקניית רכב היא הלוואה אשר תאפשר לכם לרכוש את הרכב שאתם רוצים מבלי להתפשר ובתנאים נוחים מאוד. קחו עוד היום הלוואה לקניית רכב ושתהיה נסיעה טובה...

הלוואה לסגירת מינוס

כולנו מכירים את התחושה של להיות במינוס בבנק שלנו. עם הלוואה לסגירת המינוס תוכלו להיות בראש שקט ולעבור לחיות בפלוס בחשבון הבנק שלכם.

הלוואות בישראל

אתר ההלוואות של ישראל LoansIL.

בדיקת זכאות להלוואות חוץ בנקאיות עד 50000 ש״ח והלוואות עד ל 1,000,000 ש״ח.